Profesionāli ēdināšanas pakalpojumi

Mūsu darbības virziens ir ēdināšanas organizēšana valsts un privātos uzņēmumos, piemēram, skolās, bērnudārzos, slimnīcās, biroju centru kafejnīcās utt. Sadarbojoties ar bērnu izglītības iestādēm, slimnīcām un senioru aprūpes iestādēm, mēs īpaši uzņemamies atbildību par piedāvāto produktu kvalitāti. Mūsu sniegtie ēdināšanas pakalpojumi atbilst visaugstākajām kvalitātes normām, standartiem un prasībām.

Strādājot ar mums, Jūs saņemsiet:
Profesionāli izstrādāts uzturs – mēs piedāvājam ēdienkarti, kas pilnībā atbilst bērna,npieauguša cilvēka vajadzībām. Mēs stingri ievērojam dietologu ieteikumus un prasības attiecībā uz principiem bērnu / slimnīcu ēdienkartes sastādīšanai. Investīcijas – atkarībā no līguma noteikumiem mēs esam gatavi remontēt un pielāgot ražošanas telpas un tehnoloģisko aprīkojumu. Darbinieki – mēs nodrošinām apmācību darbiniekiem un rūpējamies par mūsu kolēģu labsajūtu darba vietā.
Cena – piedāvājam individuāli izstrādātus risinājumus, atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām, kas mums ļauj piedāvāt vispievilcīgāko cenu.

Papildus piedāvājam:

  • ēdienu/dzērienu piegādi uz Jūsu izvēlēto vietu, ne tikai pilsētās, bet arī izbraukuma pasākumos ārpus tām.
  • organizējam dažāda mēroga un budžeta banketus, sniedzot pilnu pakalpojumu klāstu: ēdienkartes izstrāde, galdu klāšanu, apkalpošanu un telpu dekorēšanu ar ziediem vai citiem telpu dekoriem.

Darbības virzieni:

Noklikšķiniet uz saites zemāk

Informācija bērnu vecākiem

Sazinieties ar mums

baiba@cncgroup.lv; tālruņa Nr. 26115569
vai aizpildiet pieprasījuma veidlapu